Miejsce dla duszy, ciała i… naszej próżności!Mamy już kolejny w naszej sieci, a drugi w Warszawie, salon fryzjersko-kosmetyczny Akademii Berendowicz&Kublin na Złotej 48!

Wyjątkowa Złota

Wybór miejsca nie był przypadkowy, bo ul. Złota 48 w Warszawie to miejsce wyjątkowe. Nasz salon jest położony w samym Centrum stolicy, co czyni go doskonałym miejscem zarówno dla mieszkańców Warszawy, ale i turystów oraz gości biznesowych.

 
Co wyróżnia nasz salon?

Na pewno ekskluzywne wnętrza, które skuszą wszystkich maniaków estetycznych doznań, uwielbiających przebywać w pięknie zaaranżowanych przestrzeniach. Co jeszcze? Wyjątkowa atmosfera, relaksacyjna muzyka i profesjonalny zespół, które sprawią, że wizyta w nim będzie gwarancją komfortu i wypoczynku dla Ciebie, a także czasem, w którym o Twoje włosy zadbają najlepsi specjaliści. W salonie na ul. Złotej 48 możesz także skorzystać z atrakcyjnej oferty kosmetycznej. Ta specjalna przestrzeń została stworzona po to, aby zafundować ucztę Twojemu ciału!

 

Dbamy o wizerunek gwiazd!

O Twoje włosy zadbają styliści, którzy czesali gwiazdy Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, największej imprezy modowej w Polsce – Fashion Week Poland czy elitarnego konkursu modowego Elite Model Look Poland. Salon na ul. Złotej 48 to miejsce dla duszy, ciała i… naszej próżności!

Obejrzyj galerię zdjęć naszego salonu: