Akademia B&K na Fashion Week!

3396

Oczekiwany przez wszystkich pasjonatów mody Fashion Week Poland już za nami. Fryzjerzy naszej Akademii zadbali o fryzury modelek i gwiazd show-biznesu na wiosennej edycji tego największego modowego wydarzenia w Polsce!

Niepowtarzalny klimat miasta stanowił tło do prezentacji najnowszych kolekcji czołowych polskich projektantów oraz dobrze zapowiadających się debiutantów. Przez 5 dni, 17-21.04.br., na Księżym Młynie w ŁSSE zaprezentowano trendy na jesień-zimę 2013/2014. Projektanci przedstawili swoje najnowsze kolekcje zarówno na wybiegu OFF Out of Schedule, jak i na główniej scenie – Designer Avenue.

Fashion Week Poland to jednak nie tylko pokazy mody. To również wydarzenia towarzyszące, dzięki którym przez cały tydzień Łódź tętniła modą. Już po raz 8 został uruchomiony SHOWROOM z ponad 120 stoiskami młodych twórców.

Na gości czekała także wystawa najbardziej inspirujących młodych fotografów YOUNG FASHION PHOTOGRAPHERS NOW.

Kolejna edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland była także doskonałą okazją do zdobycia wiedzy w ramach znanego już cyklu szkoleń i wykładów LET THEM KNOW. Specjalistyczny program kształcenia skierowany był przede wszystkim do producentów, projektantów, specjalistów ds. marketingu oraz PR managerów.

Fashion Week Poland organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi. Wydarzenie wpisuje się w strategię rozwoju miasta przez wspieranie przemysłów kreatywnych oraz rozwój przemysłu odzieżowego.

Polska redakcja ELLE, zainspirowana łódzkim tygodniem mody, wydaje dwa razy do roku specjalny dodatek „ELLE Polska Moda”, promowany podczas Fashion Week Poland. Media przyciągają też światowej sławy goście, odwiedzający tydzień mody: Kenzo, Agatha Ruiz de la Prada, Patrizia Gucci, Diane Pernet czy Marios Schwab.

Czytelnicy „Gazety Wyborczej” i telewidzowie telewizji TOYA nagrodzili Fashion Week Poland tytułem „Łódź sukcesu”. Redakcja polskiej edycji magazynu ELLE przyznała imprezie nagrodę „Elle Style Awards 2009” w kategorii „Największe wydarzenie w modzie”.

Marka download udzieliła wsparcia Akademii B&K na Fashion Week Poland.

Firma download była Partnerem Akademii B&K na Fashion Week Poland.

Czekamy już na kolejną edycję FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND!

Obejrzyjcie galerię zdjeć z Fashion Week Poland! Nasze fotorelacje możecie także zobaczyć na Facebooku>>

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl