Akademia Mistrzów

Redakcja magazynu Hair Trendy nie próżnuje. Stworzyła projekt, który jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania nie tylko jej czytelników, ale i pasjonatów fryzjerstwa. Akademia B&K także bierze udział w tym elitarnym projekcie.

Projekt zakłada cykl corocznych, profesjonalnych i przygotowywanych na najwyższym poziomie szkoleń dla najbardziej wymagających stylistów fryzur, pod szyldem Akademia Mistrzów Hair Trendy.

Wszystkie szkolenia będą prowadzone w systemie Look&Learn na głównej scenie Targów Fryzjerskich Look w Poznaniu w niepowtarzalnej nocnej atmosferze. Występować będą na jednej scenie, kolejno po sobie, najlepsze w Polsce Akademie Fryzjerskie zaproszone przez Redakcję Hair Trendy (19:00-23:00). Program seminarium będzie adresowany do stylistów w Polsce, którzy cały czas pragną się kształcić i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i artystyczne. Właśnie dla tych najbardziej wymagających i pasjonujących się fryzjerstwem, którzy oczekują edukacji na miarę swoich najwyższych umiejętności zawodowych zostanie powołana Akademia Mistrzów Hair Trendy. Akademia Mistrzów Hair Trendy z założenia jest akademią neutralną i niezależną.

download (1)

Akademia Mistrzów Hair Trendy zapewnia:

1. Elitarny poziom szkoleń w czystej formie. Modelowe, wzorcowe, na najwyższym poziomie szkolenia nastawione wyłącznie na siłę przekazu.
2. W jednym miejscu i czasie będzie można poznać cały przekrój najnowszych technik, sekretów i tajników sztuki fryzjerskiej w wykonaniu najlepszych Akademii Fryzjerskich w Polsce. To gwarancja nowych inspiracji i wrażeń artystycznych.
3. Świetne towarzystwo i możliwość zawarcia nowych znajomości wśród najlepszych stylistów w Polsce. Niezwykle atrakcyjną, prestiżową i wyjątkową atmosferę nocnych spotkań najbardziej znanych kreatorów fryzjerstwa w Polsce.

Dla wszystkich, którzy razem z nami chcą przeżyć tą wyjątkową noc i obcować ze sztuką fryzjerską, zapraszamy do Poznania, 6 kwietnia 2013 r., tj. sobota.

Nasza Akademia wystąpi jako pierwsza, o godz. 19:00!

Marka Schwarzkopf Professional udziela Akademii B&K wsparcia w organizacji pokazu.

Wizaż i stylizacja: Aleksandra Gęgotek

Kostiumy i biżuteria: marka Harmnni

Modelki wystapią w butach marki Deichmann.

Więcej informacji na www.hairtrendy.pl

Zapraszamy!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl