Eksperci o najnowszej kolekcji Akademii B&K – Fashion Lights

 

Akademia Berendowicz & Kublin dwa razy w roku wypuszcza kolekcje fryzur promujące topowe trendy we fryzjerstwie. Najnowszy projekt ,,Fashion Lights” to JUŻ 29 Lookbook stworzony przez dyrektorów artystycznych, Beatę Berendowicz i Sławka Kublina.

Co o najnowszej kolekcji ,,Fashion Lights” sądzą eksperci z branży modowej?

Luiza Kubis – projektantka mody/właścicielka LuiStore

,,W tym roku w modzie, jak i we fryzurach widzimy mocne wpływy lat 70. Jak na prawdziwą erę disco przystało jest kolorowo i odważnie. Do łask wracają też ciężkie grzywki w połączeniu z długimi włosami. Ta fryzura to zdecydowanie mój faworyt.”

 

@milena_bekalarska – stylistka, kreator wizerunku, personal shopper

,,Aktualne trendy to ukłon w stronę lat 80. Ostatnia sesja B&K utrzymana jest właśnie w tej estetyce. Glamour, kolor i błysk. Odważne połączenia, dużo cekinów i ciekawych materiałow. Zabawa nie tylko kolorem, ale również detalami. Stylizacje prosto z zabawy, które świetnie współgrają z odważnymi fryzurami.” 

 

Monika Kozakiewicz – @moniakej, wizażystka gwiazd

,,Jako wizażystka uwielbiam szalone połączenia kolorystyczne nie tylko w makijażu, ale w modzie i na głowie! BKowy projekt zdecydowanie przypadł mi do gustu, nie tylko ze względu na moją sympatie do kolorów czy też holograficznych elementów, ale przede wszystkim za pomysł! Gratuluję inwencji twórczej całej ekipie, Brawo!!!”

 

Marta Caban właścicielka bloga MARCHERRY, social media manager Avant Management

,,Jestem zwolenniczką klasyki. Proste długie włosy, subtelna grzywka czy lekkie fale urzekają mnie najbardziej. Klasyka jest ponadczasowa, zawsze będzie królować.”

 

@martynablat – modelka/influencerka

,,Najnowsza kolekcja wyróżnia się przede wszystkim szaleństwem! Fryzury typu disco, rodem z lat 70, czyli jest stylowo i odważnie. Robią nie tylko duże wrażenie, ale także świetnie wyglądają. Kolorowe włosy, to hit wielu sezonów, który cięgle się utrzymuje, a ja jeszcze bardziej jestem w nim zakochana!”

Zobacz: Najnowsza kolekcja Akademii B&K Fashion Lights

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl