Festiwal Opole 2014 – jak było?

51. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu już za nami. Nasi fryzjerzy i nasi Partnerzy dbali o wizerunek gwiazd – ich piękne i niepowtarzalne fryzury!

download (1)Kierunek Opole! Taki właśnie na trzy dni – 6, 7 i 8 czerwca – obrali wszyscy zwolennicy polskiej piosenki, kabaretów, gwiazd i opolskiego Amfiteatru.
Publiczność zgromadzona w opolskim Amfiteatrze i widzowie przed telewizorami mogli w piątkowy wieczór podziwiać występy artystów w ramach SuperPremier 2014 i SuperDebiutów z Niemenem – świat nie zginie dzięki nim. W sobotę opolska scena muzyczna zapewniła wszystkim fanom muzyki zabawę w postaci SuperJedynek 2014 – The SuperOne of Poland i skeczy kabaretów „Folkowo & Kabaretowo”. Uwieńczeniem 51. edycji Festiwalu w Opolu była niedzielna Gala Jubileuszowa 25lat! Wolność! Kocham i rozumiem!

W opolskim Amfiteatrze zobaczyliśmy m.in.: Marylę Rodowicz, Kayah, Krystynę Jandę, Justynę Steczkowską, Michała Bajora, Marię Szabłowską, Katarzynę Pakosińską, Ryszarda Rynkowskiego, Kabaret Paranienormalni, Łukasza i Pawła Golców z zespołu Golec uOrkiestra oraz Artura Andrusa.

Nasza Akademia już po raz szósty wzięła udział w tej największej muzycznej imprezie w naszym kraju. Nasi fryzjerzy-styliści i nasi Partnerzy, kierując się aktualnymi trendami i nową kolekcją fryzur zespołu Akademii B&K z Beatą Berendowicz i Sławkiem Kublinem na czele, zadbali o niepowtarzalne i widowiskowe fryzury gwiazd, dzięki produktom do stylizacji włosów marki

 

Obejrzyjcie galerię zdjeć z Festiwalu Opole 2014!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl