Festiwal w Opolu – SuperDebiuty, SuperPremiery… SuperFryzjerzy!

Już od 7. lat Akademia B & K dba o wizerunek gwiazd Festiwalu w Opolu. Co roku troszczymy się o nienaganną prezencję naszych polskich sław. Fryzury tworzymy z pasją, żaden niesforny włos nie wejdzie nam w drogę!

W tym roku przypada 52. edycja Festiwalu w Opolu, która odbędzie się w dniach 12,13 i 14 czerwca. W trakcie imprezy odbędą się SuperPremiery z gwiazdami i SuperDebiuty z wielkimi przebojami Skaldów.

Tegoroczna edycja SuperDebiutów dedykowana będzie Zespołowi Skaldowie, który w tym roku obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. W opolskim Amfiteatrze zobaczymy m.in.: Zespół Ira, Golec uOrkiestra, Natalię Kukulską i Monikę Kuszyńską. Z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej wyjątkowy recital zaprezentuje Edyta Górniak.

Podczas festiwalu poznamy także laureatów plebiscytu SuperJedynki 2015: SuperArtystkę, SuperArtystę, SuperZespół, SuperPrzebój, SuperAlbum. Wśród nominowanych znalazły się kultowe zespoły, takie jak Perfect czy Lady Pank oraz ulubieńcy nastolatków Dawid Kwiatkowski i Margaret, diva Justyna Steczkowska oraz kontrowersyjny artysta, Maciej Maleńczuk.

W trakcie festiwalu usłyszymy szokujące połączenie – Donatan & Maryla Rodowicz w utworze ,,Pełnia”. Niemożliwe? A jednak! Producent muzyczny i nasza Słowianka – Maryla. Będzie się działo!

A pośród wszystkich tych artystów MY-Akademia Berendowicz & Kublin. Wielkie wyzwanie przed nami. Trzeba się nieźle natrudzić, by sprostać wymaganiom gwiazd show-biznesu… ale ,,bo jak nie my, to kto?”. Z przyjemnością zadbamy o ulubieńców polskiej publiczności. Sprawimy, że poczują się niezwykle, dzięki stworzonym przez nas stylizacjom.

Zapraszamy 12 czerwca do obejrzenia efektów naszej pracy.

Piątek, 20:25 obecność przed telewizorami obowiązkowa!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl