Pokaz Indola Streetstyle Collection 2014

Łódź inspiruje!

Tym razem zainspirowała i zgromadziła ponad 500 gości – utalentowanych fryzjerów-stylistów! 20 października w Hotelu Andel’s w Łodzi odbyło się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń fryzjerskich – Indola Masterclass 2014!

Do poniedziałkowego pokazu zaproszono także dyrektorów artystycznych Akademii B&KSławka Kublina i Beatę Berendowicz, którzy w roli gości specjalnych wykonali jeden z 5 trendów fryzjerskich z najnowszej kolekcji Indola Streetstyle Collection 2014.

Imprezę zainaugurował Paweł Zaorski, generalny manager marki Schwarzkopf Professional. Nad organizacją całego wydarzenia czuwał Jarosław Szendera, PPS manager, a o fryzury zadbali główni styliści Schwarzkopf Professional.

W trakcie pokazu zaprezentowano największe hair trendy, przełożone na język mody ulicznej. W ten sposób powstało 5 gorących kierunków z wykorzystaniem kreatywnych technik strzyżeń, koloryzacji i stylizacji: Mono Mania, Candy Gnagstar, Uptown Girl, Beyond Retro i Cut Out.

Streetstyle Collection 2014 to kolekcja kosmopolityczna, gloryfikująca postać kobiety nowoczesnej, niezależnej i zaadoptowanej w wielkomiejskiej przestrzeni. Geometryczne cięcia, innowacyjne podejście do usługi koloryzacji i konstrukcyjne linie fryzur to tylko niektóre z inspirujących propozycji najnowszej kolekcji Indola.

Co roku pokazy Indola Masterclass gromadzą wśród publiczności najlepszych fryzjerów zainteresowanych najnowszymi trendami, produktem marki i podnoszeniem jakości usług w swoim salonie.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl