Urodzinowa Gala Dress for Success

We wtorkowy wieczór, 21 października br., organizacja Dress for Success Poland i jej dyrektor generalna, Dorota Stasikowska-Woźniak, obchodziły 5. urodziny działalności w Polsce. Dress for Success pomaga kobietom, które znalazły się na życiowym zakręcie, wyjść na prostą: zadbać o swój wizerunek, zainwestować w rozwój osobisty i docelowo znaleźć pracę, a nawet założyć własny biznes. Nasza Akademia i Beata Berendowicz podarowały pulę 1000 fryzur dla beneficjentek Dress for Success. Współpracujemy z Dress for Success już blisko 5 lat!

Z okazji urodzin stowarzyszenia, odbyła się uroczysta Gala w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Na uroczystość przybyli, m.in.: była prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, właścicielka firmy kosmetycznej Oceanic, Dorota Soszyńska, Krystyna Szuba, wyróżniona podczas gali tytułem Damy Roku 2014, która stworzyła najlepszy luksusowy magazyn dla kobiet w Polsce – „Twój Styl” oraz prezydent Katowic, Piotr Uszok.

Nasi fryzjerzy-styliści z salonu Akademii B&K na ul. Wawelskiej 3 zadbali o fryzury modelek, które zaprezentowały podczas pokazu bieliznę biznesową marki Dalia. Jednym z głównych punktów programu gali była emisja filmu o współpracy Akademii B&K i innych Partnerów z Dress for Success.

Podczas Gali wyróżniono wszystkich darczyńców, wolontariuszy i partnerów współpracujących ze stowarzyszeniem, a także przedstawicieli mediów. Marek Twaróg, redaktor naczelny „Dziennika Zachodniego”, otrzymał dyplom od Dress for Success. Wyróżniono także prezydenta Katowic, Piotra Uszoka i wręczono dyplom Beneficjentki Roku 2014, którą została Bogusława Kowalska. Przyznano również tytuł Złotego Darczyńcy, który przypadł w udziale Jerzemu Woźniakowi.

Specjalne dyplomy trafiły do rąk Jolanty Kwaśniewskiej i Doroty Soszyńskiej, które od samego początku wspierają Dress for Success Poland.

Po zakończeniu części oficjalnej przyszła także pora na część bankietową: wszyscy goście mogli spróbować pysznego tortu z Restauracji Kryształowa w Katowicach.

Obejrzyjcie galerię zdjęć!

Fot. Lucyna Nenow, Fot. https://mystylemyeveryday.blogspot.com/

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl