Glossy Girl

Atomówki? Odlotowe Agentki? To ,,Glossy Girl” Akademii B&K

Lśnij niczym „Glossy Girl”…

Najnowsza kolekcja Akademii B&K „ Glossy Girl” to nowatorska odsłona fryzjerstwa w połączeniu z ekstrawaganckimi stylizacjami. Jednym słowem SZALEŃSTWO – w najlepszej tego słowa odsłonie. Wychodząc naprzeciw zbliżającemu się sezonowi wiosna/lato, dyrektorzy artystyczni Akademii B&K prezentują najnowszą kolekcję „Glossy Girl”, która obfituje w najmodniejsze w tym sezonie kolory. Królować będą pastele nie tylko w modzie czy makijażu. Najnowsza kolekcja nadaje fryzurom lekkości i wiosennej świeżości poprzez dodanie pudrowych, subtelnych refleksów. Przechodząc od klasycznych barw po różowo, miętowo-błękitne odcienie.

Dla bardziej odważnych dyrektorzy artystyczni proponują popielato-niebieskie wariacje. Eksperymentowanie z ciekawą i bardzo obszerną paletą barw z pewnością zadowoli każdą wymagającą kobietę, fryzura będzie dopasowana indywidualnie do preferencji, co w rezultacie sprawi, iż każda kobieta zainspirowana „Glossy Girl” poczuje się wyjątkowa.

Dyrektor Artystyczny Akademii B&K Sławek Kublin powrócił do lat 60-siątych, kiedy to fryzura ,,na pazia” została wylansowana przez Antoniego Cierplikowskiego, czyli słynnego mistrza Antoine. Pokochała ją sama Coco Chanel i nie tylko, wiele współczesnych gwiazd w tym Rihanna, czy nasza polska wokalistka Monika Brodka również nosiły owego „pazia”. Dyrektor Artystyczny Akademii B&K Sławek Kublin przywraca tę fryzurę do łask w zupełnie odmienionej formie. Bowl cut– tzw. „paź” prezentuje się idealnie w połączeniu z wyrazistymi kolorami. Tutaj dyrektor artystyczny stawia na wyrazisty i pełen blasku błękit.

To jeszcze nie koniec proponowanej palety kolorystycznej… Na topowej palecie barw na sezon wiosna/lato 2017 znajdziemy również takie propozycje jak chłodne odcienie beżu, czy blond wzbogacony o pastelowe refleksy. Podczas falowania, bądź lekkiego powiewu wiatru uwidoczniają się ciekawy kolory, co z pewnością zadziwi i zaciekawi niejednego obserwatora.

„Glossy Girl” to idealne połączenie najnowszych trendów z ekstrawagancją i klasyką, której nie powstydziłaby się sama Chanel. Zainspiruj się nową odsłoną prosto z Akademii Berendowicz&Kublin – Lśnij niczym „Glossy Girl” już tej wiosny!

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl