Healthyline – zdrowe ciało w zdrowym włosie!

Już jest! Healthyline – zdrowe ciało w zdrowym włosie!

Czy wiesz…
… że zdrowe włosy są oznaką Twojej witalności?
… jak dbać o swoje zdrowie, żeby wyglądać pięknie i młodo?
… jak dobrać indywidualne żywienie, w służbie Twojemu ciału?
Jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie chociaż jedno z tych pytań, pomożemy Ci wpływać na Twoje zdrowie i wygląd!

Pierwiastkowe Programowanie Żywienia to spojrzenie na Twój organizm, jako na jedną spójną całość, dzięki połączeniu dietetyki, biochemii i informatyki. Na podstawie badań, m.in Analizie Pierwiastkowej Włosa czy badań kwi (są proponowane klientowi w przypadku zaistnienia takiego wskazania np. w wywiadzie zdrowotnym lub APW) sprawdzimy zarówno tendencje metaboliczne  i te wynikające z nieodpowiedniego poziomu pierwiastków w organizmie.

Analiza Pierwiastkowa Włosa ( APW) jest badaniem diagnostyki przedobjawowej, dzięki któremu jesteśmy w stanie identyfikować negatywne tendencje zdrowotne u naszych klientów. APW pozwala spojrzeć na stan organizmu na przestrzeni ok. roku ! Pozwala to na zauważenie tendencji (kierunku), w którym organizm pacjenta podąża. Dzięki temu wdrażane zmiany są dużo skuteczniejsze. Badamy:

– 24 boipierwiastki (niezbędne do życia)

– 5 pierwiastki toksyczne (szkodliwe – należy je usuwać)

Na ich podstawie możemy dowiedzieć się, która z ponad 3000 kombinacji typów metabolicznych jest nasz pacjent, na które składają się takie cechy jak: szybkość metabolizmu, szybkość trawienia i sprawność mechanizmów przeciwstarzeniowych.

Produkty Healthyline są szczególnie polecane osobą, które chcą zadbać w zindywidualizowany sposób o swoje zdrowie. Poza pracą nad swoim wyglądem zewnątrz, chcą z nim pracować od „wewnątrz”. Wszystko zaczyna się od pobrania włosów klientki w jednym z Salonów Akademii B&K. Konieczne jest, aby włosy były wycięte przy samej skórze głowy z części potylicznej (okolica z tyłu głowy, między uszami). Długość próbki to 3 cm (liczone od skóry głowy). Badamy tylko włosy naturalne, które wcześniej trzeba dokładnie umyć szamponem. Jeśli farbujesz włosy, nasi fryzjerzy doradzą Ci co trzeba zrobić!

Dowiedz się czym jest Pierwiastkowe Programowanie Żywienia i jak może Ci pomóc!

>>> www.healthyline.pl <<<

Zapytaj o szczegóły w następujących Salonach:

Katowice: https://www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-katowice/
Opole https://www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-opole-ozimska/
Opole (Solaris) https://www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-opole-ozimska/
Kraków https://www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-krakow/
Warszawa https://www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-warszawa-zlota/

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl