Jak zostać fryzjerem

bb_stazystka

W ciągu dwóch miesięcy nauczymy Cię zawodu i przygotujemy do samodzielnej pracy – niezależnie od tego, ile masz lat i czym zajmowałeś się dotychczas. Przed szkoleniem zapraszamy Cię na bezpłatny test kompetencji, na którym zweryfikujemy Twoje predyspozycje do zawodu, a Ty sam przekonasz się, czy fryzjerstwo jest Twoją przyszłością. Już dziś umów się z nami na spotkanie sprawdzające Twoje predyspozycje! Nasze kursy gwarantują sukces zawodowy.

Zapoznaj się z opiniami naszych kursantów:

„Jestem właścicielką salonu, przed rozpoczęciem kursu miałam obawy, czy to dobra decyzja zaczynać coś od początku? Dzięki podejściu trenerów nauka fryzjerstwa okazała się pasjonującym zajęciem! Teraz wraz z fryzjerami jeżdżę na szkolenia, podpowiadam im nowe pomysły na koloryzacje i od czasu do czasu przyjmuję klientki. Dziękuję zespołowi Akademii za to, że zarazili mnie swoją pasją” – Magda z Łodzi.

„Zawsze chciałem być fryzjerem. Ale skończyłem liceum, później studia. Z dyplomem w kieszeni odważyłem się na realizacją marzeń. Nauka w Akademii Berendowicz & Kublin okazała się najlepszą inwestycją, jaką w życiu zrobiłem. Dziś pracuje jako fryzjer w renomowanym salonie, ale myślę już o swoim własnym” – Bartek z Wrocławia.

„Część stażu sfinansował mi Urząd Pracy. Możecie wierzyć lub nie, ale po dwóch miesiącach nauki w Akademii zacząłem samodzielnie pracować i mam więcej klientek od fryzjerów, którzy pracują w salonie od roku!” – Mariusz z Katowic.

Dołącz do nas 🙂

Zapraszamy!!!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl