Opole, kocham Cię!

51. edycja Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu już 6, 7 i 8 czerwca! Fryzjerzy Akademii B&K będą, już po raz szósty, dbać o fryzury gwiazd!

Opolska scena muzyczna zaskoczy nas w tym roku dziesięcioma odsłonami opolskich wydarzeń, które zapowiadają największe wydarzenie muzyczne w Polsce. Tematyka bogata i ciekawa: królowe i królowie sceny, kicz w Opolu, piosenki zaangażowane, folk, opolskie kabarety i oczywiście – Superjedynki.

W programie tegorocznej edycji Festiwalu nie zabraknie również gwiazd sceny muzycznej i kabaretu, a także słynnych dziennikarzy, którzy swoimi komentarzami i anegdotami rozbawią opolską publiczność.

W opolskim Amfiteatrze zobaczymy m.in.: Marylę Rodowicz, Marię Szabłowską, Katarzynę Pakosińską, Libera, Mroza, Ryszarda Rynkowskiego, Kabaret Paranienormalni, Łukasza i Pawła Golców z zespołu Golec uOrkiestra oraz Artura Andrusa.

Nasza Akademia już po raz szósty weźmie udział w tej największej muzycznej imprezie w naszym kraju. Nasi fryzjerzy-styliści, kierując się aktualnymi trendami i nową kolekcją fryzur zespołu Akademii B&K z Beatą Berendowicz i Sławkiem Kublinem na czele, będą mogli zadbać o niepowtarzalne i widowiskowe fryzury gwiazd, dzięki produktom do stylizacji włosów marki

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl