Rewolucja w salonie na 2012

Zaplanuj sobie więcej klientów z urządzeniami Takara Belmont

Ile znasz sposobów, by uchronić swój salon fryzjerski przed nadciągającą drugą falą światowego kryzysu gospodarczego? Co możesz zrobić, by ograniczyć do minimum jego negatywne skutki? Jak wyeliminować odpływ dużej ilości klientów? Mamy skuteczny falochron. Decyzja, czy z niego skorzystasz, należy wyłącznie do Ciebie.

new1Klienci są coraz bardziej świadomi szerokiej oferty produktów i usług, jakie proponuje im rynek. W dobie internetu właściwie nie trzeba sięgać po wiedzę, informacje atakują konsumentów przy każdym kliknięciu myszką. Im większa wiedza klienta, tym jego wymagania rosną – stosunek jest wprost proporcjonalny. Twój salon musi próbować sprostać rosnącym oczekiwaniom, starać się za nimi nadążyć. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników w elitarnych akademiach fryzjerskich to jedno, inna sprawa to wprowadzanie do salonów nowinek technologicznych, jakie oferuje branża. Z umiejętnościami na najwyższym poziomie Twoich stylistów fryzur muszą iść w parze profesjonalne narzędzia – pełna kompleksowość usług to absolutny standard.

new2Zrewolucjonizuj swoją działalność wprowadzając komplet urządzeń firmy Takara Belmont. Te trzy sprzęty zapewnią Twojemu salonowi obroty na stabilnym poziomie, dzięki którym nie zmiecie Cię fala kryzysu. Sprawdź, jakie mają zastosowanie – dowiedz się, jak przy ich pomocy zatrzymać stałych oraz przyciągnąć nowych klientów.

Urządzenie MicroMist swoje działanie opiera o właściwości mgły wodnej, która wytwarzana jest przez fale ultradźwiękowe. Mgła wodna od pary różni się wielkością cząsteczek – jest mniejsza i lżejsza, dzięki czemu wnika głęboko we włos, począwszy od naskórka, po jego najgłębsze warstwy. Sprawia to, że produkt użyty do zabiegu wnika głęboko w strukturę włosa, odżywiając go od wewnątrz. Niezawodny system chłodzący, który wieńczy zabieg, domyka łuski włosa, zamykając w jego wnętrzu cenne składniki zawarte w produkcie użytym do zabiegu. Wzmacnia to efekt zabiegu i sprawia, że jest on dłużej widoczny. Tradycyjne urządzenia podgrzewają wodę do temperatury stu stopni Celsjusza, aby wytworzyć parę wodną. Oczywiście tak wysoka temperatura szkodzi włosom, zamiast je wzmacniać. Natomiast urządzenie MicroMist do wytworzenia mgły wykorzystuje fale ultradźwiękowe, dzięki czemu woda podgrzewana jest do takiej temperatury, jakiej wymaga stan włosów. Temperatura pary jest znacznie niższa od stu stopni Celsjusza, zatem zabieg nie uszkadza struktury włosa. Ze względu na wysoką skuteczność i zaawansowaną technologię, urządzenie MicroMist jest wykorzystywane w celu zwiększenia skuteczności oferowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Promocyjny koszt urządzenia to około 8 000 złotych netto. Przy sugerowanej cenie zabiegu 100zł z wykorzystaniem urządzenia MicroMist inwestycja zwraca się po wykonaniu około 80 zabiegów.

new3RollerBall to wyjątkowe urządzenie służące do przyśpieszania zabiegów fryzjerskich, najczęściej koloryzacji. Największą zaletą tego urządzenia jest niestandardowy sposób działania. Tradycyjne urządzenia przyśpieszające wykorzystują temperaturę bądź pojedynczą częstotliwość fal podczerwonych. RollerBall jest jedynym urządzeniem przyśpieszającym, które wykorzystuje dwie częstotliwości dalekich promieni podczerwonych, które mogą aktywować wszystkie rodzaje fryzjerskich środków chemicznych. Oznacza to, że RollerBall aktywuje całość środków chemicznych, a nie tylko część podatną na ogrzewanie, jak ma to miejsce w zwyczajnych przyśpieszaczach. Dodatkowo urządzenie zaprojektowano tak, aby mogło współdziałać ze wszystkimi produktami różnych producentów. Efekt przyspieszenia oraz wzmocnienia koloryzacji, jak również suche włosy – to wszystko za sprawą tego urządzenia. Jego koszt zależy od wersji i oscyluje pomiędzy 11 a 13 tysięcy złotych netto. Zatem jeśli oszacujemy średni koszt koloryzacji na 180zł, to zainwestowane fundusze zwrócą nam się po około 60 zabiegach.

new4SpaMist to urządzenie wykorzystujące podobną technologię do MicroMist, jednak pole jego zastosowań jest dużo szersze. Innowacyjne wykorzystanie mgły w zabiegu SpaMist pozwala na dogłębną penetrację włosa przez składniki odżywcze. Mgła ma cząsteczki drobniejsze od tradycyjnie wykorzystywanej pary wodnej, dzięki temu wnika w najgłębsze warstwy włosa, tym samym skutecznie aplikuje do jego wnętrza użyty do zabiegu produkt. Na koniec specjalny system chłodzący domyka łuski włosa i dzięki temu zamyka w nich niezbędne składniki odżywiające suche i zniszczone włosy. SpaMist nie tylko regeneruje włosy, ale także wspomaga koloryzację. Testy dowiodły, że stosowanie regeneracji włosów za pomocą urządzenia SpaMist przed zabiegiem koloryzacji pozwala uchronić włosy przed jej szkodliwym wpływem, a ich kolor jest bardziej rozświetlony i intensywny. SpaMist oferuje wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym może on w prosty sposób osiągać efekt, do jakiego potrzebowaliśmy dotychczas kilku urządzeń. Największą jego zaletą jest możliwość użycia go w każdych standardowych myjkach do odżywiania włosów, a także przy konsoli fryzjerskiej oraz w zestawieniu z Yume. Cena promocyjna urządzenia wynosi 8100 złotych netto. Wystarczy około 80 zabiegów pielęgnacyjnych w cenie 100 złotych, aby zakup urządzenia zwrócił się całkowicie.

Liczby klientów zadowolonych, częściej powracających, nowych czy z polecenia znajomego nie jesteśmy w stanie oszacować. Możemy jednak zagwarantować, że dzięki innowacyjnemu podejściu do wykonywanych usług przy użyciu nowoczesnych urządzeń będzie ich przybywało. Poszerz swoją ofertę o kolejne usługi. Jeśli wychodzisz z założenia, że u Ciebie to się i tak nie sprzeda – zapytaj, dlaczego? Prawdopodobnie nie jest to wina usługi, a jej sposobu sprzedaży. Służymy fachową poradą, jak walczyć z kryzysem za pomocą urządzeń Takara Belmont.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl