Schwarzkopf The Look of the Year z Beatą Berendowicz!

bb_look of the year_1

Beata Berendowicz, dyrektor artystyczna Akademii B&K, wzięła udział w konferencji prasowej najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek – SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR. Konferencja odbyła się w ubiegły piątek, 22 sierpnia, w Restauracji L’arc Varsovie w Warszawie.

W jury tegorocznej edycji konkursu zasiądą, jak co roku, najbardziej znani projektanci i eksperci związani z modową branżą, m.in. duet projektantów Bohoboco, Paprocki & Brzozowski, projektantka Viola Piekut, a także założycielki marki Bizuu. W tym roku Beata Berendowiczambasadorka marki Schwarzkopf Professional, wręczy nagrodę główną zwyciężczyni konkursu.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 1983 r. Jego ideą jest wypromowanie nowych twarzy w świecie mody i modelingu. Nagrodą dla zwyciężczyni jest kontrakt z renomowaną agencją modelek. Konkurs stwarza niepowtarzalną szansę i otwiera drzwi do kariery wielu modelkom. W THE LOOK OF THE YEAR brała udział m.in. Kasia Smutniak.

Fashion i glamour – te dwa hasła przyświecają ekskluzywnemu THE LOOK OF THE YEAR POLSKA. Dlatego też zaproszenia na kolejne edycje konkursu przyjmują czołowi polscy projektanci: Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, Teresa Kopias, Teresa Rosati, Michał Starost, Tomasz Olejniczak i Arkadiusz Taraska. Na uroczystej gali modelki prezentują kolekcje znanych projektantów mody i renomowanych marek. Galę finałową uatrakcyjniają pokazy młodych projektantów „Premiere Runway” (nasza Akademia współpracowała z Serafinem Andrzejakiem, uczestnikiem programu. Użyczył nam zaprojektowanych przez siebie ubrań do kolekcji fryzur na sezon jesień-zima 2014/2015 Akademii B&K), wystawy prac młodych artystów i studentów uczelni artystycznych oraz wystawy fotografii modowej.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z wielkiego finału imprezy na antenie TVP2, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 29 sierpnia, o godz. 21:40. Finałową galę poprowadzą: Maciej Musiał i Tomasz Kammel, a wystąpią, m.in. Mrozu, Pectus, Grzegorz Hyży.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl