Stylowe Zakupy – 3 edycja!

4815

Uwaga! Wszystkie szczęśliwe posiadaczki kuponów rabatowych z magazynów „Twój styl” i „Grazia” jeszcze do 18 kwietnia będą mogły je zrealizować w salonach fryzjerskich naszej Akademii.

Specjalnie dla Was luksusowy miesięcznik kobiecy Twój STYL i znany na całym świecie magazyn GRAZIA przygotowały NAJWIĘKSZĄ I NAJLEPSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE!

Śledzisz najnowsze trendy w modzie, interesujesz się nowinkami związanymi z urodą, lubisz tematykę aranżowania i urządzania wnętrz? 12-13 KWIETNIA bądź gotowa na szalone zakupy.

download
UWAGA! TYDZIEŃ rabatów na usługi!

Od 12 do 18 kwietnia br. będziecie mogły skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek w salonach fryzjerskich, klinikach urody i restauracjach.

Na Czytelniczki magazynów „Twój Styl” i „Grazia” czeka niespodzianka. Kupując najnowsze numery swoich ulubionych tytułów:

TWÓJ STYL nr 4/2014 (na rynku 13 marca 2014 r.)

oraz

GRAZIA nr 7/2014 (na rynku 3 kwietnia 2014 r.)

znajdziecie kupony rabatowe na najnowsze kolekcje sezonu wiosna-lato 2014, a także zniżki na: kosmetyki, zabiegi odmładzające oraz zakupy w butikach online.

Nasza Akademia już po raz trzeci weźmie udział w tej największej akcji rabatowej w Polsce. Przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjny kupon zniżkowy:

– 25% rabatu na wszystkie usługi

Więcej informacji znajdziesz tutaj>>

Zapraszamy do naszych salonów!

Rabaty w ramach akcji nie łączą się z innymi promocjami oraz kartą stałego klienta.
Kupon uprawnia do jednorazowego zakupu z rabatem.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl