Stylowe zakupy. To już IV edycja!

plakat_stylowe zakupy_11-17.10.14Uwaga! W miniony weekend, 11 i 12 października, ruszyła Największa Akcja Rabatowa w Polsce. W magazynach „Twój Styl” i „Grazia” znajdziecie kupony Akademii B&K, które będziecie mogły zrealizować w naszych salonach fryzjerskich aż do 17 października!

Luksusowy miesięcznik kobiecy Twój STYL i znany na całym świecie magazyn GRAZIA przygotowały NAJWIĘKSZĄ I NAJLEPSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE!

Jeśli hołdujesz modzie i śledzisz najnowsze trendy, szukasz nowinek związanych z urodą i kochasz zaaranżowane ze smakiem przestrzenie, to 11-17 PAŹDZIERNIKA bądź gotowa na szalone zakupy!

UWAGA! TYDZIEŃ rabatów na usługi!

Od 11 do 17 października br. będziecie mogły skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek w salonach fryzjerskich, klinikach urody i restauracjach.

 

 

akcja stylowe zakupy_newsW „Twoim STYLU” nr 10/2014 (na rynku 12 września 2014) oraz w „GRAZII” nr 20/2014 (na rynku 2 października 2014) znajdziesz kupony rabatowe na najnowsze kolekcje jesień-zima 2014/2015, a także zniżki na: kosmetyki, zabiegi odmładzające, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych.

Nasza Akademia już po raz czwarty bierze udział w tej największej akcji rabatowej w Polsce. Przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjny kupon zniżkowy:

– 25% rabatu*

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj>>

Zapraszamy do naszych salonów!

* Rabat udzielany przy skorzystaniu z całego pakietu usług: koloryzacji, strzyżenia i pielęgnacji.


Rabaty w ramach akcji nie łączą się z innymi promocjami oraz kartą stałego klienta.
Kupon uprawnia do jednorazowego zakupu z rabatem.

© Berendowicz&Kublin 2023 Wykonanie: Getso.pl