Targi Hair Fair & Beauty Fair za nami!

_MG_0488

14. edycja Festiwalu fryzjerskiego Hair Fair & Beauty Fair za nami!

Kreatywne warsztaty, interesujące prelekcje i głośne pokazy gwiazd fryzjerstwa – tegoroczny program targów fryzjersko-kosmetycznych był pełen niespodzianek!

W roli gościa specjalnego na Scenie Głównej wystąpiła Akademia B&K, która zaprezentowała najbardziej kokieteryjną kolekcję fryzur tego sezonu!

W tym roku uwodziła zmysłowymi objętościami, falami w wymiarze 3D i metalicznymi koloryzacjami. Na kilka minut pokazem zawładnęły femme fatale: blond piękności, uwodzicielskie brunetki i zmysłowe szatynki.

Na Scenie wystąpili także Partnerzy Akademii B&K, którzy przygotowali dla widzów zmysłowe stylizacje w klimacie lat 40. i 50.

Co jeszcze?

Zainteresowani  Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w bezpłatnej prelekcji  i pokazie Look & Learn, w trakcie której Akademia przygotowała techniki strzyżeń i stylizacji z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji ’Oh, Retro!’

Raz jeszcze ogromne podziękowania dla naszych Partnerów, którzy włożyli niesamowicie wiele pracy w stylizacje i wspólny pokaz!

Dziękujemy:

1. Studiu fryzjerskiemu Claire (Gorzów Wielkopolski)

2. Salonowi 'Renia’ (Sulęcin)

3. Studiu fryzjerskiemu Wilkosz Hair&Beauty i P. Sylwii Wilkosz (Gliwice)

4. Salonowi 'Dominikana’ (Gliwice)

5. Salonowi Loiret (Legnica)

6. Salonowi 'Awangarda’ (Szprotawa)

Dziękujemy także naszym modelkom za piękną oprawę tego dnia i atmosferę! 😉 oraz naszej fotograf Klaudii Piecuch za współpracę i klimatyczne zdjęcia.

Specjalne podziękowania składamy również marce Indola, która wspierała Akademię B&K na tegorocznej edycji Targów. Dzięki jej produktom do stylizacji włosów, stworzyliśmy niepowtarzalne kreacje fryzjerskie!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl