Koczek

celebrytka z messy bun

Nowoczesne kobiety w końcu doczekały się czasów, kiedy niedbałe uczesania i styl off-duty jest na topie. W tym sezonie rządzą stylizacje niewymuszonej elegancji, a wszystkie modelki i nowojorskie celebrities oszalały na punkcie uczesania messy bun.

Messy bun to nic innego jak luźny koczek, związany niedbale gumką w nonszalancką, a jednocześnie wygodną konstrukcję.

Dawniej taką fryzurę wszystkie nosiłyśmy w domu, ale teraz look #iwokeuplikethis wychodzi na ulicę! To wygodna stylizacja, która pasuje zarówno do strojów sportowych, które nosisz w drodze powrotnej z siłowni, jak i do stylizacji smart casual, którą przełamiesz stereotypy.

braids-9

Messy bun – stylizacja dla każdej kobiety

Messy bun pasuje każdej kobiecie. Aby dobrać idealną wersję dla siebie, musisz ocenić, czy do Twojego kształtu głowy i twarzy bardziej pasuje messy bun zawiązany na czubku, z boku czy może jednak na środku a’la zbuntowana baletnica.

12912317_101379913598820_919013583_n

Messy bun – jak to zrobić?

Poznaj sposób naszych stylistów na idealny messy bun:

Session Sól Morska13994651160
1. Spryskaj włosy solą morską, wygnieć je, aż zaczną być pofalowane jak u Kate Moss w latach 90
4aa28749469495c09bf7e29c7d9b3d3a
2. zwiąż włosy, tak jak lubisz najbardziej i tak jest jest Ci zwyczajnie wygodnie*

*Do uczesania tej fryzury styliści B&K Tamka 49 polecają używać gumek, które nie odgniatają i nie niszczą włosów. Pamiętaj, nawet jeśli zwiążesz włosy, musisz dbać o ich strukturę i kolor. Zbyt ciasna gumka może wyrządzić szkody nie do odbudowania przez zwykłą odżywkę stosowaną w domu.

schwarzkopf_glamour_queen
3. Aby fryzura trzymała się cały dzień, użyj lakieru Glamour Queen, który nie skleja włosów, a pozostawia je sypkie i utrwalone

Jeśli masz trochę więcej czasu i lubisz efekt podkręcenia włosów spokojnie możesz zastosować również lokówkę lub prostownicę, by z koczka messy bun wystawały romantycznie pofalowane kosmki. Ten look sprawdzi się zarówno na randce jak i na spotkaniu z przyjaciółmi.

Dzięki messy bun możesz cieszyć się swobodą i być jak 'it girl’ 🙂

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl