Modne damskie fryzury na sezon jesień/zima 2016-Styliści B&K Tamka polecają

Potrzeba zmian udziela się każdemu. Ten czas przychodzi zazwyczaj kiedy rozpoczynamy nowy sezon. Najłatwiej zmienić coś w swojej fryzurze.  Czas powakacyjny to najlepszy moment by odświeżyć swój wizerunek. Jakie modne damskie fryzury są w tym sezonie na topie?

Styliści B&K przewertowali zdjęcia z pokazów mody na jesień/zimę 2016/2017 oraz przyjrzeli się wizerunkom swoich ulubionych celebrytek w poszukiwaniu inspiracji dla Waszych włosów. Poznaj co króluje w modzie damskich fryzur!

 

MODNE DAMSKIE FRYZURY Z GRZYWKĄ

Bez znaczenia czy Twoje włosy są długie, czy krótkie, proste czy falowane, grzywka jest najlepszą opcją aby w łatwy sposób zmienić swój wygląd. Nie trzeba drastycznych cięć po całej długości włosów, aby ożywić swój styl.Wystarczy dobrać odpowiednią grzywkę do Twojego kształtu twarzy. Styliści B&K podpowiedzą jak o nią dbać i jak ją stylizować.

BCBG/Chanel/Vivetta jesień/zima 2016/2017

Prosimy: NIE RÓBCIE TEGO W DOMU 😉 Powinnaś wiedzieć o tym, co my: rezultat zrobienia grzywki samemu w domu, mógłby być rozczarowujący.

 

ATRAKCYJNY PRZEDZIAŁEK NA BOKU

To chyba najprostsze co możecie zrobić. Modna damska fryzura dzięki zmianie sposobu czesania włosów. Wystarczy postawić na przedziałek na boku. To nie wymaga żadnego strzyżenia. Dla tego rozwiązania potrzebny jest jednak czas. Dopiero po jakimś okresie od rozpoczęcia układania fryzury na bok, włosy przyzwyczają się do zmiany i nie będą próbowały wracać na swoje miejsce.

Jason Vu/Proenza Schouler/Thierry Mugler

 

WŁOSY WIĄZANE W NISKI KUCYK

Ten pomysł na związane włosy utrzymuje się kolejny sezon. Niski kucyk może przybierać różne oblicza, być elegancki lub casual, luźny lub związany ciasno. Trendy jest również w wersji ślubnej. Znajdziemy odważną Pannę Młodą? Pomimo prostoty, w wersji ślubnej jest nadal awangardą.

Kate Spade/Roksanda/Kate Spade

 

MODNA DAMSKA FRYZURA KTÓRA JEST TOTALNYM ZASKOCZENIEM?

Wyciskane fale to klasyka lat 20. Cóż… w tym sezonie wracają, ale w nowoczesnej wersji. Wycisamy je teraz na samej grzywce. Do zrobienia fal potrzebny Ci będzie bardzo mocny żel, klipsy, które podtrzymają konstrukcję i mocny lakier. Jak wiadomo ten trend pochodzi prosto z wybiegu, ale wierzymy, że da się go zaadaptować na warszawską ulicę.

 

BURZA WŁOSÓW

Jeśli Toje włosy przypominają afro, są mocno skręcone i nie do opanowania porzuć prostowanicę i zabiegi prostujące. Trend bycia naturalną to coś co lubimy najbardziej. Dodatkowo tekstura to kolejny nowy trend w modnej damskiej stylizacji włosów.

Jeśli marzyłaś kiedyś o burzy loków- ten sezon to moment na realizacją.

untitled-design-6
Diane von Furstenberg/Zac Posen

Postaw na naturalność – naturalne włosy, modenie i prosto.

Jeśli Twoje włosy są z natury proste, nie wygładzaj ich prostownicą, nie rób sztucznych fal na co dzień. Wysusz je bez układania. Modna damska fryzura nie musi być skomplikowana, postaw na swój największy atrybut – naturalność.

modne damskie fryzury jesień 2016
Sonia Rykiel/Chanel/Balmain

 

Nie wiesz co wybrać dla siebie? Skonsultuj się ze swoim stylistą z Tamki 49. Nie tylko doradzi w czym będzie Ci najlepiej, ale również pokaże jak układać włosy w domu i jakich kosmetyków do tego użyć.

 

modne damskie fryzury

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl