Zadbaj o włosy z B&K

Zawsze te same nawracające problemy. Suche, puszące się włosy, a może smutno wiszące pasma?  Nieustannie szukać idealnej pielęgnacji, testujesz kosmetyki z różnych półek cenowych i nadal nie widzisz efektu? Spokojnie. Z pomocą naszego cyklu artykułów znajdziesz wymarzoną pielęgnację dla Twoich włosów. Wszystkie przedstawione pielęgnacje są dostępne w naszym salonie.

 Rytuał SPA

Rytuał SPA to zabieg pielęgnacyjny od Kerastase, który jest szyty na miarę potrzeb Twoich włosów.
Zabieg jest przeznaczony dla każdego rodzaju włosów – zarówno naturalnych jak i farbowanych.
Pielęgnacja to posiada kombinację czterech rodzajów ampułek oraz  pięciu dopełniających je boosterów, które można połączyć w dowolny sposób tak aby uzyskać idealnie skoncentrowaną miksturę dla Twoich włosów. A wszystko to przykryte maską i zamknięte  pod sauną sprawi, że odnowisz swoje włosy od nasady aż po same końce.

CENA ZABIEGU: 120zł*


* (zabieg może być wykonany samodzielnie – w tym wypadku należy doliczyć koszt modelowania włosów [70zł]  – lub dołączony do zabiegu koloryzacji; strzyżenia).

Wygląd włosów przed zabiegiem

 

Przeprowadzenie diagnozy włosów oraz skóry głowy w celu dobrania indywidualnej ścieżki pielęgnacji dobranej na miarę potrzeb włosów.


Umycie włosów odpowiednio dobraną kąpielą marki Kerastase. Aplikacja spersonalizowanej pielęgnacji – ampułka + booster wzmocnione o działanie dobranej do indywidualnych potrzeb maski.

Wzmocnienie działania produktów na włosy za pomocą klimazonu.

Modelowanie

Efekt końcowy

Pielęgnacja w domu

Jeśli chcesz, by efekt po zabiegu utrzymywał się jak najdłużej, zalecamy domową kontynuację pielęgnacji. Z myślą o Tobie, nasi styliści przygotowali propozycje produktów zalecanych do stosowania w domu:

To tylko kilka możliwości z szerokiej gamy produktów marki Kerastase.

Rytuał SPA od Kerastase opiera się na spersonalizowanej pielęgnacji. W przypadku kontynuowania pielęgnacji w domu – nasi styliści, podczas wizyty, proponują odpowiednią gamę od Kerastase, która odpowiada potrzebom włosów.

Ocena zabiegu

Opinia klientki: Odczułam dużą różnicę po wykonaniu pielęgnacji. Z racji tego, że mam cienkie i przesuszone włosy, fryzjer zaproponował mi głębokie nawilżenie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z tej pielęgnacji ponownie.

 

Zapraszamy B&K Tamka49 🙂

+48 883 327 067

+48 22 828 78 90

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl