Berendowicz&Kublin
Kraków
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Zespół stylistów B&K na krakowskim Kazimierzu to czterech młodych, ambitnych i utalentowanych fryzjerów, dla których praca jest pasją i sztuką.

Staramy się wydobyć z włosów ich naturalne piękno, a nie zmieniać je na siłę.

Ciągłe szkolenia i podążanie na najnowszymi światowymi trendami sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Poznaj nasz zespół!

Katarzyna

Stylistka obdarzona niezwykłym zmysłem i talentem, który gwarantuje zaskakujący efekt! Uwielbia wyraziste kolory oraz zmysłowe stylizacje. Z pasji do fryzjerstwa na głowach klientek powstają idealne fryzury dopasowane do potrzeb i indywidualnych oczekiwań.

Ania

Fryzjerka z pasji, miłośniczka wszelkiego rodzaju strzyżeń damskich i męskich. Z cierpliwością dobierze odpowiednie cięcie, które podkreśli rysy twarzy i doda charakteru. Potrzebujesz regeneracji włosów oraz relaksu? To zapewni Ci Ania na swoim fotelu.

Eugeniusz

Nasz salonowy „rodzynek” to prawdziwy mistrz masażu skóry głowy oraz wyszukanych strzyżeń. Nie straszne są mu żadne wyzwania! Perfekcjonista w każdym calu, dzięki czemu nasi klienci czują się na jego fotelu bezpiecznie.

Monika

Pełna pasji i zaangażowania. Oprócz perfekcyjnej koloryzacji typu baleyage oraz precyzyjnego strzyżenia możesz liczyć także na personalnie dopasowaną pielęgnację, tak aby włosy były lśniące i wzmocnione.

Natalia

Nowa stylistka na pokładzie naszego krakowskiego zespołu. Dynamizm, precyzja i efektywność w działaniu. Dzięki temu wszystko co wychodzi z pod nożyczek i pędzla Natalki zawsze budzi uśmiech na ustach naszych klientek.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl