scroluj w dół

Fryzjer
Wrocław
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Galeria Dominikańska 3, 50-159 Wrocław
Telefon: (71) 345 88 72

Salon fryzjerski – Wrocław

Wrocław znany jest z wielu atrakcyjnych punktów, jednym z nich jest salon fryzjerski Berendowicz & Kublin w Galerii Dominikańskiej. W tym miejscu zebrał się zespół, który tworzą osoby o bardzo różnych charakterach. Łączy je wspólna pasja, jaką jest sztuka fryzjerska. To dla nas więcej niż wykonywanie zawodu. Realizujemy się w tym i dążymy nieustannie do perfekcji. Oferujemy Klientom szeroką paletę usług. To nie tylko strzyżenie damskie i męskie, ale również koloryzacja, czesanie czy pielęgnacja włosów.

Koloryzacja

A gdyby tak zmienić kolor włosów? Zdecyduj się na ubarwienie ich jednym, dwoma lub nawet trzema kolorami. Wykonując usługi bazujemy na produktach bezpiecznych i zdrowych dla Twoich włosów oraz skóry. Nawet różnica jednego odcienia odświeży całkowicie Twój wygląd!

Modelowanie i Stylizacja

Oferujemy usługi w oparciu o sprawdzone techniki stylizacji fryzur. Ale nadal wzbogacamy repertuar o coraz to nowe rozwiązania. W profesji fryzjera trzeba podążać za wciąż zmieniającymi się trendami.

Czesanie i Pielęgnacja

Idealnie dobrane uczesanie zharmonizuje się z rysami Twojej twarzy oraz kształtem głowy. A rytuał pielęgnacyjny pozwoli wydobyć z włosów całe ich piękno oraz blask. W taki sposób wyrazisz swoją oryginalną osobowość!

Z szacunkiem do Ciebie i Twoich włosów

Zależy nam na tym, aby Klient zachował z pobytu u nas wyłącznie miłe wspomnienia. Dlatego tworzymy przyjazną atmosferę. Pomagają nam w tym muzyka oraz nastrojowy i elegancki wystrój salonu.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota: 09:30 – 21:00
niedziela: 10:00 – 20:00

e-mail: dominikanska@berendowicz-kublin.pl

Zobacz jak do Nas trafić

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl