scroluj w dół

Fryzjer
Wrocław
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Galeria Dominikańska 3, 50-159 Wrocław
Telefon: (71) 345 88 72

Salon fryzjerski – Wrocław

Wrocław znany jest z wielu atrakcyjnych punktów, jednym z nich jest salon fryzjerski Berendowicz & Kublin w Galerii Dominikańskiej. W tym miejscu zebrał się zespół, który tworzą osoby o bardzo różnych charakterach. Łączy je wspólna pasja, jaką jest sztuka fryzjerska. To dla nas więcej niż wykonywanie zawodu. Realizujemy się w tym i dążymy nieustannie do perfekcji. Oferujemy Klientom szeroką paletę usług. To nie tylko strzyżenie damskie i męskie, ale również koloryzacja, czesanie czy pielęgnacja włosów.

Koloryzacja

A gdyby tak zmienić kolor włosów? Zdecyduj się na ubarwienie ich jednym, dwoma lub nawet trzema kolorami. Wykonując usługi bazujemy na produktach bezpiecznych i zdrowych dla Twoich włosów oraz skóry. Nawet różnica jednego odcienia odświeży całkowicie Twój wygląd!

Modelowanie i Stylizacja

Oferujemy usługi w oparciu o sprawdzone techniki stylizacji fryzur. Ale nadal wzbogacamy repertuar o coraz to nowe rozwiązania. W profesji fryzjera trzeba podążać za wciąż zmieniającymi się trendami.

Czesanie i Pielęgnacja

Idealnie dobrane uczesanie zharmonizuje się z rysami Twojej twarzy oraz kształtem głowy. A rytuał pielęgnacyjny pozwoli wydobyć z włosów całe ich piękno oraz blask. W taki sposób wyrazisz swoją oryginalną osobowość!

Z szacunkiem do Ciebie i Twoich włosów

Zależy nam na tym, aby Klient zachował z pobytu u nas wyłącznie miłe wspomnienia. Dlatego tworzymy przyjazną atmosferę. Pomagają nam w tym muzyka oraz nastrojowy i elegancki wystrój salonu.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota: 09:30 – 21:00

e-mail: dominikanska@berendowicz-kublin.pl

Tak, oczywiście – zapraszamy do skorzystania z naszej autorskiej aplikacji, która dostępna jest w AppStore i Sklepie Play, jak i również do rezerwacji wizyty poprzez serwis www.bukka.pl.
Oferujemy: strzyżenia damskie i męskie, koloryzację włosów, modelowanie, stylizację, upięcia okolicznościowe oraz różne zabiegi pielęgnacyjne a także szereg innych dodatkowych rozwiązań. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
Pełny cennik dostępny jest na naszej stronie: cennik. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz cenami.

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Profesjonaliści w każdym calu. Jesteśmy kreatorami nowych trendów. Na co dzień współpracujemy z ekskluzywnymi magazynami mody. Nasz zespół składa się z 7 fryzjerów specjalizujących się w stylizacjach hair, beauty&fashion. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i wyjątkową dbałość o Klienta. Jesteśmy doskonale wyszkoleni i dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco śledzić aktualne trendy w modzie i fryzjerstwie. Oferujemy pełen zakres najwyższej jakości usług: strzeżenie, koloryzację, pielęgnację, stylizację i odsprzedaż produktów, a wszystko odbywa się z zachowaniem etykiety i zasad savoir-vivre’u.

Poznaj nasz zespół!

EWELINA

Fryzjer - Stylista

MALWINA

Fryzjer - Stylista

KLAUDIA

Fryzjer - Stylista

MAŁGORZATA

Fryzjer - Stylista

ALLA

Fryzjer - Stylista

KINGA

Fryzjer - Stylista

Fryzjer
Wrocław
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Galeria Dominikańska 3, 50-159 Wrocław
Telefon: (71) 345 88 72

Salon fryzjerski – Wrocław

Godziny otwarcia:

poniedziałek-sobota: 09:30 – 21:00

e-mail: dominikanska@berendowicz-kublin.pl

Zobacz jak do Nas trafić

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2022 Wykonanie: Getso.pl