Sylwia Tomanek – Edukator Akademii B&K

 

Sylwia – stylistka katowickiego salonu B&K, edukatorka Akademii Szkoleniowej. Szalenie kreatywna, przebojowa, artystyczna dusza. Swoje pierwsze kroki na ścieżce kariery stawiała już 20 lat temu! Fryzjerstwo ma we krwi – talent i zamiłowanie odziedziczyła po mamie. Uczestnictwo w szkoleniach w prestiżowych Akademiach: Berendowicz & Kublin, Leszka Czajki, Vidal Sassoon, podglądanie francuskich hair-mistrzów Bruno Estatofa, czy Alekxandra de Paris pomogły jej uzyskać światowy poziom zdobywając cenne umiejętności od charyzmatycznych specjalistów.

Choć może pochwalić się bogatym doświadczeniem i sporą dawką merytorycznej wiedzy od ekspertów, to udział w takich wydarzeniach jak Fashion Week, czy 1 edycja Top Model pomogły jej odnaleźć się w tworzeniu wyjątkowych projektów modowych, które również mają wpływ na sprostanie wymagań wymagającej klienteli.

Inspiruje ją moda uliczna, gwiazdy Hollywood, pokazy modowe i architektura. Uwielbia zmieniać wizerunek, wydobywać kobiece piękno, stąd świetnie odnajduje się w koloryzacji i strzyżeniu, które stanowią swoiste dopełnienie perfekcyjnego wyglądu każdej klientki.

© Berendowicz&Kublin 2020 Wykonanie: Getso.pl