Berendowicz&Kublin
Katowice Galeria
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Kreatywność i pasja to główne cechy które wyróżniają zespół fryzjerów Salonu Berendowicz & Kublin w Galerii Katowickiej. Każdy z nich jest indywidualistą, ale wszystkich łączy fakt, że uwielbiają swoją pracę.

Każdy Fryzjer oraz Barber to specjalista w swojej dziedzinie, dzięki setkom godzin spędzonych na szkoleniach zarówno w naszej Akademii Szkoleniowej, jak i z wieloma autorytetami ze świata fryzjerstwa i barberingu.

Perfekcjoniści, którzy każdą stylizację traktują indywidualnie, a życzenie każdego Klienta to dla nich prawdziwe wyzwanie.

Poznaj nasz zespół!

Marta Piotrowska

Marta - manager, właściciel salonu

Marcin Juroszek

Marcin - Barber z krwi i kości – kocha to co robi, zawsze uśmiechnięty cierpliwy i pełen kreatywnych pomysłów.

Tomasz Dul

Tomasz – jego pasją są męskie stylizacje, jest perfekcjonistą, który do swojej pracy podchodzi z pasją i profesjonalizmem.

Agnieszka Domowicz

Agnieszka - fryzjerka z zamiłowania. Każda jej stylizacja to prawdziwe dzieło sztuki, bo tak podchodzi do swojej pracy. Pełna artystycznej pasji i profesjonalnego warsztatu. Tworzy cudowne upięcia i plecionki. Jej koloryzacje dopracowane są każdym detalu.

Dawid Paszek

Dawid – prawdziwy artysta, pełen spokoju i dokładności, kreator obłędnych kolorów i wyjątkowych strzyżeń, marzyciel realizujący swoje stylizacyjne wizje.

Daniela Bukańska

Daniela - absolutnie precyzyjna, Barberka z powołania, wulkan energii, pozytywnie zakręcona Agentka Specjalna do spraw męskich strzyżeń.

Klaudia Krzysztofik

Klaudia – wrażliwy człowiek i wielki talent, kocha włosy i potrafi stworzyć na nich wszystko, specjalistka do spraw pielęgnacji.

Piotr Grzenczyk

Piotr - brodaty z wyboru, Barber z powołania! Spokojny, profesjonalny, uważny i całym sobą zaangażowany w to co robi! Brody to dla niego coś więcej niż tylko praca, według Piotra to „styl życia”!

Katarzyna Dutkiewicz

Katarzyna - kierownik recepcji

Agnieszka Dutkiewicz

Anna Rapca

Sylwia Tomanek

Szalenie kreatywna, przebojowa, artystyczna dusza. Swoje pierwsze kroki na ścieżce kariery stawiała już 20 lat temu! Fryzjerstwo ma we krwi – talent i zamiłowanie odziedziczyła po mamie. Uczestnictwo w szkoleniach w prestiżowych Akademiach: Berendowicz & Kublin, Leszka Czajki, Vidal Sassoon, podglądanie francuskich hair-mistrzów Bruno Estatofa, czy Alekxandra de Paris pomogły jej uzyskać światowy poziom zdobywając cenne umiejętności od charyzmatycznych specjalistów.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2020 Wykonanie: Getso.pl