szkolenia międzynarodowe

Szkolimy również poza granicami Polski!

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności fryzjerskie, chętnie Ci w tym pomożemy. Doskonale wiemy, że profesjonalne cięcie oraz stylizacja wymagają wprawy, wiedzy, ale również wielu ćwiczeń, które zweryfikują wiedzę w praktyce. W związku z tym, że prowadzona przez nas Akademia Fryzjerska Berendowicz Kublin, to miejsce, w którym pomagamy zdobywać i doskonalić umiejętności, zależy nam na tym, aby dotrzeć do jak najszerszego grona osób.

Szkolenia fryzjerskie międzynarodowe

Zależy nam na tym, aby z naszej pomocy mógł skorzystać każdy, również osoby, które na co dzień mieszkają poza granicami Polski. Właśnie dlatego nasza Akademia Fryzjerska Berendowicz Kublin zdecydowała się przygotować ofertę dla osób mieskzających za granicą. Jeśli chcesz się rozwijać, ale nie masz możliwości powrotu do Polski, a kursy w kraju, w którym mieszkasz są za drogie – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Indywidualne szkolenia międzynarodowe obejmują szeroki zakres wiedzy, wskazówek oraz rad, które przekazujemy naszym uczniom. Jednak co najważniejsze, cały kurs odbywa się na miejscu, we wskazanym w zgłoszeniu mieście. To, że żyjesz poza granicami Polski nie stanowi dla nas problemu, chętnie do Ciebie przyjedziemy i nauczymy profesjonalnej sztuki fryzjerskiej.

Szkolenia międzynarodowe – jak się zgłosić?

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności i wejść na wyższy poziom stylizacji, wystarczy, że skontaktujesz się z naszą menadżerką do spraw szkoleń. Możesz zrobić to telefonicznie lub mailowo i w krótkim czasie otrzymać wszystkie niezbędne do podjęcia ostatecznej decyzji informacje.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie międzynarodowe?

Przede wszystkim, dlatego, że to doskonała okazja do tego, aby poszerzyć swoją wiedzę, a także poznać nowoczesne techniki koloryzacji, strzyżenia oraz modelowania. Dodatkowo, poza byciem na bieżąco z trendami, chętnie dostarczymy Ci także wiele inspiracji, które z pewnością będą przydatne w późniejszej pracy. Stylizacja i strzyżenie włosów to sztuka, która nieustannie ewoluuje, a dzięki naszym szkoleniom będziesz z nią na bieżąco.

O szczegóły zapytaj naszą menadżerkę do spraw szkoleń

Magdalenę Wołoszyńską

Tel. 600 892 736 Email: magda.w@berendowicz-kublin.pl

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl